prezent dla pięciolatka

Prezent dla pięciolatka – urodziny Leona. Lista najlepszych prezentów dla dzieci.

Jak wybrać prezent dla pięciolatka:

Wybrać prezent dla pięciolatka to nie lada zadanie. Jeśli chcemy zobaczyć zachwyt na twarzy dziecka, lepiej najpierw dowiedzieć się co przedszkolak lubi najbardziej. Mój Leon kocha piratów, rekiny, dinozaury i pojazdy(oczywiście:)). W tym roku na urodziny wybrał: piratów. Mój przedszkolak ma pełną głowę pomysłów a w poniżej zebrałam wszystkie CHCĘ Leona z ostatnich miesięcy. Myślę, że pod te prezenty możemy podpiąć każdego pięciolatka. Bo jest tu wszystko co chłopcy lubią najbardziej! 🙂

Wiadomo, że urodziny to przede wszystkim zabawa w gronie najbliższych, tort i radosna atmosfera. Ale przecież każde dziecko czeka na prezenty. Warto mieć marzenia i warto je spełniać – to takie przyjemne i ekscytujące!

Prezent dla pięciolatka:

  1. Lornetka – poza tropieniem babajag i poszukiwaniem skarbów, lornetka może się przydać do szukania grzybów w lesie. To jest prawdziwa lornetka w przystępnej cenie. Wszystkie lornetki dla dzieci są 2-3x droższe (link)
  2. Kask rowerowy REKINLeon już jeździ na rowerze z większymi kołami. Jeździ to mało powiedziane, On po prostu śmiga! Wyrósł z poprzedniego kasku a na kask-rekin, oczy na pewno mu się zaświecą. Na allegro.pl można dostać kilka wzorów z rekinami, to jest opcja środkowa. Nie najdroższa i nie najtańsza. (link)
  3. Miecz Piracki –  piankowy, bezpieczny dla dziecka i otoczenia 😉 (link)
  4. Przybijanka – akurat tu mamy rakiety i kosmonautów, ale na pewno mali chłopcy docenią tę tematykę. Dodatkowo – na pewno docenią ten oto mały (ale prawdziwy!) MŁOTEK. Można przybijać, uderzać i trzaskać. A przy okazji ćwiczyć. W pudełku znajdziemy karty, pineski, młotek i różne elementy. Zabawa polega na tym aby z rozsypanych elementów ułożyć to co widzimy na obrazku i przybić do korkowej tablicy. (link)
  5. Dyskopiłka – Leon zobaczył reklamę w TV i poszło. Jakiś czas temu można było kupić dyskopiłki w biedronce. Na allegro są jednak w o wiele lepszej cenie 🙂 (link)
  6. Pościel piracka – wiem, że ubrania itp. to NIE są prezenty dla pięciolatków. Ale pościel to coś innego. Może nie zobaczymy uśmiechu na twarzy solenizanta. Ale wieczorem, kiedy położy się do łóżka w otoczeniu swoich ulubionych bohaterów… to jest prawdziwa bajka. Mam takie wspomnienie z dzieciństwa, kiedy kładłam się na poduszce z Królem Lwem i przeżywałam cały film na nowo. Zatem piracka pościel! I dosłownie odpływasz do krainy snów. Aż chce się iść spać 😉 (link)
  7. Przytulanka rekin – w tym roku w czasie wakacji zabrałam dzieci do Wrocławskiego Zoo. Przy wejściu do Afrykarium jest sklepik z różnymi maskotkami. Leon był tak zachwycony podmorskim tunelem z rekinami, że prawie szturmem wziął ten sklepik. Obiecałam mu jednak, że znajdę podobnego rekina na urodziny. Potem Leon sam zaproponował, że napisze do Mikołaja w sprawie tej zabawki. Musiało to być bardzo silne wrażenie skoro postanowił zostawić tę sprawę dla Świętego 😉 (link)
prezent dla pięciolatka
prezent dla pięciolatka

Powyższa lista prezentów została stworzona w oparciu o produkty z Allego.pl

Please follow and like us:

6 thoughts on “Prezent dla pięciolatka – urodziny Leona. Lista najlepszych prezentów dla dzieci.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *