księga słówek

Księga Słówek: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski. Kapitan Nauka

Księga Angielskich Słówek od Kapitana Nauki to picturebook i słownik w jednym.

Znajomość języków obcych jest faktem powszechnym. Bez angielskiego, ani rusz! Jest wszechobecny w mowie potocznej, w telewizji i grach. A jego nauka może być świetną zabawą! Kapitan Nauka wypuścił własnie nową serię książek obrazkowych do nauki języków obcych. Bardzo mi się spodobało, że został użyty jeden schemat książki na cztery wersje językowe! Genialne – możemy uczyć się kilku języków jednocześnie.

Każda Księga Słówek podzielona jest na 14 rozdziałów podstawowych oraz dwa dodatkowe. A w każdym z nich poza słówkami znajdziemy przydatne wyrażenia i stopniowanie przymiotników.

Dzieciaki wciągają słówka przez obrazki, które dominują książkę. Dzięki nim nauka staje się zabawą a każda strona opowiada historię z życia bohaterów. Uwielbiamy książki obrazkowe, bo można w nich improwizować i dopowiadać. Księga Słówek ma ten dodatkowy atut, że dzięki sytuacyjnym ilustracjom pozwala rozszerzać słownictwo. Z łatwością możemy budować zdania i do istniejących historii dopowiadać własne, już nam znane sentencje.

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *