książki dla dzieci

Książki dla dzieci o zwierzętach – „Proszę mnie przytulić”

Książki dla dzieci – „Proszę mnie przytulić”

Oto najsympatyczniejsza i najcieplejsza historia jaką czytałam z dziećmi. Ta opowiastka pokazuje nam jak piękne mogą być relacje między ludzkie, lub miedzy zwierzęce bo w tej książce występuję przecież dwa niedźwiedzie. Tata i syn. Dzień wolny od trosk i miłość podawana od uścisku do uścisku. Tak po prostu. O! Aby życie było milsze, aby świat był piękniejszy.

Jest też praktyczna strona tej książki dla dzieci. Zawiera ona w sobie rozwiązanie wielu problemów tego świata. Chcecie je poznać? Otóż wystarczy się do kogoś przytulić. Tak jak to lubimy, mocno i krótko, albo długo i delikatnie. Za szyję, albo tak w całości „na opa”. Każdy ma na to swój sposób. A jeśli wiesz jak lubisz być przytulany to już połowa sukcesu!

Tata Miś z synkiem wędrują po lesie, od sąsiada do sąsiada i po kolei wszystkich przytulają. Niektórzy są zaskoczeniu, inni przestraszeniu, a króliki czują ulgę, że to nie o marchewki chodzi tym łakomym niedźwiedziom. Nie ważne jak bardzo sąsiedzi są zaskoczeni niecodzienną propozycjom przytulenia, każdy z nich zostaje z ciepłym uśmiechem na twarzy i żarem w sercu.

 

książki dla dzieci

książki dla dzieci

książki dla dzieci

książki dla dzieci

Autor: Przemysław Wechterowicz

Ilustracje: Emilia Dziubak

Wydawnictwo: Ezop

Najtańsza księgarnia w internecie: ceneo.pl

Please follow and like us:

31 thoughts on “Książki dla dzieci o zwierzętach – „Proszę mnie przytulić””

  1. Opis książki jest super, ale mnie najbardziej urzekły zdjęcia i aranżacja. Książka została tak świetnie przedstawiona, że od razu chcę się ją kupić.

  2. Super, napewno skorzystam z tej propozycji. A jakieś ciekawe książki dla małych dzieci po angielsku możesz polecić? Tak niewiele tego u nas .. albo ja źle szukam :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *