dobranocki na gwiazdkę

„Dobranocki na Gwiazdkę” – świąteczne bajki do snu od polskich Autorów

„Dobranocki na Gwiazdkę” to zbiór opowiadań znakomitych polskich autorów, wzbogacone malarskimi ilustracjami.

224 strony uroczych historyjek, napisanych przez 11. autorów. Wydanie w solidnej grubej oprawie, daje duże szanse na przetrwanie książki grudniowego maratonu czytelniczego, nawet najtwardszych nie-śpiochów. Opowiastki, choć każda inna, łączy jedno: tematyka Świąt Bożego Narodzenia.

Każdy zapewne znajdzie tu swoją ulubioną historyjkę, obrazek lub bohatera a jest w czym wybierać.

Opisać każdą historię z osobna to byłoby szaleństwo! Jednak, muszę przyznać, że jest to książka, która próbuje wypełnić pewną lukę na „rynku”. Bo szczerze trzeba przyznać, że półki księgarni i bibliotek nie uginają się od książek bożonarodzeniowych. Zazwyczaj możemy poczytać o świętach wybranych bohaterów np. Kubuś Puchatek, Świnka Peppa itp. Brakowało zatem właśnie TAKIEJ książki; klimatycznej, zimowej, pełnej czaru… Bo jak przetrwać te długie wieczory, jak nie pod kołderką z książeczką?

dobranocki na gwiazdkę

dobranocki na gwiazdkę

dobranocki na gwiazdkę Wydawnictwo: Nasza Księgarnia, Autorzy: Bąkiewicz Grażyna, Bednarek Justyna, Beręsewicz Paweł, Beszczyńska Zofia,Gretkowska Manuela, Jędrzejewska-Wróbel Roksana, Kosmowska Barbara,Ostrowicka Beata, Stanecka Zofia, Strękowska-Zaremba Małgorzata, Tyszka Agnieszka

Podobne książki z tej serii znajdziesz w linku -> TU

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *